ابزاری به اسم ربات افزایش فالور اینستاگرام! این ربات در مدت کوتاهی برای شما فالوورهای راستین زیادی می‌آورد و توضیحات آن گسترده است. من می‌خواهم فقط به یک نکته درباره ربات اشاره کنم؛ ربات اینستاگرام باعث می‌شود لغایت فالوورهای شما به چهره هدفمند جذب شوند. یعنی از وسط نمونه استراتژی محتوا در اینستاگرامتمام کاربرانی که در اینستاگرام تکاپو می‌کنند، اغلب آنهایی به صفحه شما می‌آیند که به نوعی با محصولات و خدمات شما در پیوستگی هستند. اگر اخ دارید بیشتر در ارتباط با ربات افزایش فالوور اینستاگرام بدانید، شما را به خواندن نوشتار ربات اینستاگرام چیست و چگونه شغل می‌کند دعوت می‌کنم.

راه های کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد با اینستاگرام2. به هدف بزن!
قبل از هر حرکتی در اینستاگرام، مشخص کنید که به چه انگیزه به اینستاگرام آمده‌اید؟ بله مشابه روز صریح است که هدف شما کسب درآمد از اینستاگرام است. سوال من هم درباره همین است، چطور می‌خواهید کسب درآمد از اینستاگرام داشته باشید؟ 3 منظور متداول برای کامیابی در شبکه‌های اجتماعی و کسب درآمد با اینستاگرام وجود دارد. آنها را به دقت بررسی کنید و ببینید کدامشان در راستای فعالیت‌های سوداگری شما است، سپس آن‌ها را به عنوان منظور انتخاب کنید.

هدف اول: خودتان را معرفی کنید
یکی از فعالیت‌هایی که در اینستاگرام خیلی پاسخ می‌دهد، ارائه اطلاعات در ارتباط با برند است. یگانه از درس‌های آموزش درآمد از اینستاگرام این است که برای کسب درآمد از اینستاگرام، خودتان را معرفی کنید و در ارتباط با کسب و کارتان به سایرین اطلاعات بدهید. برای مثال شما می‌توانید بخش‌هایی از کسب و کارتان را به مخاطبان پرتو بدهید:

فعالیت‌های کمپانی را برجسته کنید. این پیشه مایه بوجود آمدن اعتماد می‌شود و به تصویر برند (Image Branding) شما کمک می‌کند.
خبرها را به گوش مخاطبان برسانید. از اخبار کسب و کار، صنعت، نمایشگاه‌ها، آپدیت‌ها و. غافل نشوید. با این پیشه کسب درآمد در اینستاگرام نصیب شما می‌شود!
فرهنگ خود را گسترش دهید. کمپانی شما مانند یک مملکت است که ادب ویژه خود را دارد. با نشان دادن این فرهنگ، به مخاطبان خود کم و بیش شوید و با آنها رابطه صمیمانه برپا کنید. برای مثال ما ، درباره کتاب‌های مورد علاقه‌مان صحبت می‌کنیم. اگر به صفحه اینستاگرام امروزین بروید، می‌توانید استوری ما را ببینید که به مناسبت روز کتاب، کتاب‌های مورد علاقه خودمان و ایبوک‌های دیجیتال مارکتینگ  را شناسایی کرده‌ایم.
اعضای تیم را نشان بدهید. این روش می‌تواند در موفقیت بسیاری از کسب و کارها کارساز باشد. تجربه من مقاوم کرده است که هرچه پست شما انسانی‌تر باشد، بیشتر باره توجه قرار می‌گیرد. پس پست‌های پرسنل محور و مشتری محور را حتما دلخواه داشته باشید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها